מארי ג'יריס תמונה אוירה
MJ5

מארי ג'יריס

מאמנת אישית

מאמנת נשים באמצע החיים
שלחו מייל
חייגו אליי
וואטסאפ
פייסבוק
אודות
Author picture
mj3_mj
אני מאמנת אישית לנשים שמחפשות להפוך את מעבר אמצע החיים להזדמנות לצמיחה, לשינוי ולהגשמת חלומות חדשים או ישנים, שרוצות להצליח לפרוץ את תקרת החששות אל מקום טוב יותר עבורן. אני עוזרת להן לדייק את הצרכים ואת הרצונות שלהן, להגדיר מטרות ויעדים, ולבנות תכנית שתאפשר להן לממש אותם. וכל זאת תוך כדי יצירת איזון בין הצרכים של העצמי שלהן לבין הצרכים של הסביבה.

בשש שנים שקדמו לכן עבדתי בתור יועצת לימודים. פגשתי נשים שרצו לעשות שינוי וקיבלו ממני ליווי ותמיכה בתהליך שעזר להן להתמודד עם הספקות, החששות וההתלבטויות, ולבחור בהתחלות חדשות הנכונות להן ולמצוא את הייעוד שמתחבר לתשוקות שלהן בין אם זה לימודים, או קריירה, או בניית עסק או כל חלום אחר שעוזר להן להביא את עצמן לידי ביטוי.
הייתי שם בעצמי, מכירה את התחושות המתלוות לשאלות מהותיות ומבלבלות כמו לאן אני יוצאת עכשיו? איך אני באמת רוצה שהחיים שלי ייראו? איפה החלומות שגנזתי? וחשבון הנפש שמתלווה אליהן, עם ההכרה הפתאומית שהזמן שנותר לי הוא זמן יקר. אבל ידעתי שחייתי לא על פי האמת הפנימית שלי, חייתי במנותק מהרצונות שלי. עברתי דרך ותהליך אימוני כדי לצאת מהבלבול, לפרוץ את הפחדים, ולהגדיר את עצמי מחדש. היום אני מסופקת יותר, טובה יותר לעצמי ולסביבה, והתקופה הזו הפכה להזדמנות לצמיחה והגשמת חלומות.

אני בוגרת יוזמות, בי”ס לאימון, ואני כאן לעזור לך ליצור חיים מספקים עבורך. מזמינה אותך ליצור איתי קשר כדי שביחד נדייק את הצרכים והרצונות שלך, נגדיר מטרות ויעדים וכדי ללוות אותך בדרך להגשמתם, כל זאת באמצעות תהליך אימוני ממוקד ומותאם עבורך.

השאירי פרטים ואשמח לחזור אליך

העברת הכרטיס באמצעות סריקת הברקוד

מארי גיריס קוד קיו אר

שיתוף הכרטיס ברשתות החברתיות

העברה מהירה של הכרטיס באמצעות מספר טלפון

נבנה ב❤️ ע"י צוות סיויקארד

2023 © כל הזכויות שמורות